Відгуки про компанію Завод - виробник "Emby"Олег В.Відмінно 18.04.2023Богдан С.Відмінно 07.04.2023Юлія К.Відмінно 02.04.2023Гарний обігрівач! Завеликий, проте кімнату обігріває дуже добре!Татьяна Ш.Відмінно 31.03.2023Георгій Д.Відмінно 28.03.2023Мельник В.Відмінно 18.03.2023Георгій Д.Відмінно 08.03.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaНадія С.Відмінно 05.03.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaМаксим П.Відмінно 02.03.2023ЄвгенВідмінно 22.01.2023Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарний обігрівач! Завеликий, проте кімнату обігріває дуже добре!