Отзывы о компании Завод - производитель "Emby"Олександр Г.Отлично 03.08.2024Андрей Е.Отлично 02.08.2024Олександр Г.Отлично 18.07.2024Сухан А.Отлично 30.05.2024Дмитро Д.Отлично 30.05.2024Дякую вам за таку якісну корзину, ціна та якість просто супер. Швидко зв'язалися, доставили згідно термінів доставки. Сервіс просто супер.Комментарий продавца30.05.2024Дмитро, щиро дякуємо за гарний відгук, будемо раді новим замовленням. Бережіть себе і гарного дня)Дмитро Д.Отлично 12.04.2024Сорокін О.Отлично 08.02.2024Виктор З.Отлично 11.12.2023Замовлення наіслали своєчасно, відповідає опису. Попередньо зв’язався менеджер, уточнив марку пристрою.Марія С.Отлично 08.11.2023Швидко зв'язалися, проконсультували! Брали ніжки для обігрівача! Все відповідає опису! Рекомендую!Комментарий продавца08.11.2023Марія, дякуємо за відгук. Гарного дня та бережіть себе🙂Анатолій З.Хорошо 19.10.2023Добрий день, дуже не приємний запах, що робити? Обігрівач, керамічний CH 300Комментарий продавца20.10.2023Вітаю! Дякуємо за відгук. Рекомендуємо при першому використанні прогріти обігрівач від 6 до 8 годин. Неприємний запах зникне протягом 2х діб. Дякуємо
Дякую вам за таку якісну корзину, ціна та якість просто супер. Швидко зв'язалися, доставили згідно термінів доставки. Сервіс просто супер.
Дмитро, щиро дякуємо за гарний відгук, будемо раді новим замовленням. Бережіть себе і гарного дня)
Замовлення наіслали своєчасно, відповідає опису. Попередньо зв’язався менеджер, уточнив марку пристрою.
Швидко зв'язалися, проконсультували! Брали ніжки для обігрівача! Все відповідає опису! Рекомендую!
Марія, дякуємо за відгук. Гарного дня та бережіть себе🙂
Добрий день, дуже не приємний запах, що робити? Обігрівач, керамічний CH 300
Вітаю! Дякуємо за відгук. Рекомендуємо при першому використанні прогріти обігрівач від 6 до 8 годин. Неприємний запах зникне протягом 2х діб. Дякуємо