
Кронштейн для кондиционера К4-700 мм.
674 ₴/пара
Показати оптові ціни+380 (67) 484-97-33
Дмитро
- +380 (67) 289-26-86Лілія
- +380 (66) 016-57-98
- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити кронштейни для кондиціонерів К4
Кронштейн для кондиціонера К4 - призначений для кріплення зовнішнього блоку кондиціонера до стіни (фасаду) будівлі.
Конструкційний опис
Уявляють собою зварну конструкцію з куточків якісної сталі. Застосовується якісна епоксидна порошкова фарба, яка є надійним захистом від корозії і відрізняється своєю довговічністю, запобігає появі іржі, і внаслідок ржавих патьоків по фасаду будівлі.
У стійці є три отвори для закріплення кронштейна до вертикальної опори (стіни), діаметром 10 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Emby |
| Характеристики К4 | |
| Вагове навантаження на кронштейни | 160 кг |
| Товщина металу | 2 мм |
| Вага (1 пара) | 3.9 кг |
| Ширина задньої стійки | 45 мм |
| Висота задньої стійки | 600 мм |
| Ширина полиці | 47 мм |
| Винос полиці | 700 мм |
- Ціна: 674 ₴/пара



